Úvodní strana
služby pro rodinu a domácnost
 

Pečovatelky a hospodyně

Všichni zaměstnanci prochází pečlivým výběrovým řízením a absolvují psychologické testy. Samozřejmostí je čistý výpis z rejstříku trestů. Pečovatelky absolvují kurs první pomoci se zaměřením na pomoc poskytovanou dětem u Československého červeného kříže. Důležitý je pro nás kladný vztah pečovatelky k dětem a schopnost trávit s nimi čas aktivně. Dbáme na diskrétnost a spolehlivost našich zaměstnanců. Agentura má sjednané pojištění odpovědnosti za škodu do výše 5 mil. Kč u České pojišťovny.

Veronika
Brno
Studentka pedagogické fakulty Masarykovy univerzity, absolventka
střední pedagogické školy. Jezdím jako pomocný pedagogický dozor na školu v přírodě. Jsem klidné povahy, přátelská, kreativní, vše řeším s rozmyslem. Ráda pomůžu s hlídáním Vašich dětí a úklidem domácnosti.
Simona
Brno
Jsem vdaná, mám středoškolské vzdělání ekonomického směru. Jsem pečlivá, spolehlivá, zodpovědná, nekonfliktní, ochotně a ráda pomohu, jak s domácími pracemi u Vás doma, či ve firmě, tak s hlídáním Vašich dětí. Jsem přátelská, mám ráda humor, mé záliby jsou cestování, příroda a houbaření.
Kateřina
Brno
Studentka vysoké školy, příjemná, milá, pečlivá a přizpůsobivá, ráda uklidí ve vaší firmě či domácnosti.

Martina
Brno
Studentka farmaceutické fakulty,která má ráda věci na svém místě, je trpělivá a komunikativni. Vše se snaží zvládat s klidnou myslí. Je spolehlivá a dochvilná. Každý rok jezdí s 15-letými na seznamovaci kurz, ale čas tráví ráda i s těmi nejmenšími. Hraje tenis, jezdí na kole a kolečkových bruslích.
Ivana
Brno
Jsem spolehlivá, diskrétní, přizpůsobivá, se smyslem pro pořádek. Ráda pomůžu ve Vaší domácnosti jak s úklidem, tak i s dětmi a domácími mazlíčky.
Renata
Kuřím
Jsem 100%spolehlivá a dochvilná

Agáta
Brno
Jsem 24letá pracovitá, spolehlivá, pečlivá, zodpovědná, přizpůsobivá, milá a sympatická studentka z Brna s velmi kladným vztahem jak k dětem, tak k domácím zvířátkům. Mám bakalářský titul z Pedagogické fakulty, obor: občanská výchova a zeměpis. Aktivně studuji Vyšší odbornou školu sociální, obor: Sociální práce a zároveň dokončuji Právnickou fakultu. Ráda Vám pomohu s domácností, úklidem i dětmi.
Barbora
Letovice
Jsem vdaná,mám dva syny.Ráda pohlídám Vaše děti a pomůžu s domácností.Jsem pracovitá,komunikativní,spolehlivá.
Pokud máte domácí mazlíčky i o ty se Vám ráda postarám.
Lada
Brno
Studentka vysoké školy, flexibilní, milá, tolerantní, pracovitá a zodpovědná, která se ráda postará nejen o úklid Vaší domácnosti, ale i o Vaše děti. S veškerými domácími pracemi nemá problém, to platí i v případě hlídání dětí. S dětmi má zkušenosti, absolvovala i kurz práce s hyperaktivními dětmi.

Andrea
Bystřice nad Pernštejnem 59301
Jsem studentkou vysoké školy, obor Sociální pedagogika. Působím mimo jiné jako dobrovolník při hlídání dětí zdravých i s různými druhy postižení. Mám zkušenosti s péčí především o předškoláčky a děti do 3 let. Kromě hlídání dětí nabízím doučování anglického a českého jazyka a ráda Vám pomůžu také s chodem Vaší domácnosti a péčí o domácí mazlíčky. Jsem kamarádská, flexibilní a zodpovědná.
Jiří
Brno
Jmenuji se Jirka a jsem laskavý mladý muž, který studuje na učitele. Rád se starám o děti, učím se s nimi, hraji nebo jen tak povídám. Jsem spolehlivý a mám velký smysl pro spravedlnost. Miluji přírodu, kreslím a několik let cvičím jógu.
S dětmi moc rád vymýšlím hry, soutěže i výlety. Rád pracuji na zahradě, opravuji a vyrábím ze dřeva i kovu. Pečovat, pomáhat a učit mne naplňuje a proto věřím, že je to má cesta.
Hana
Boskovice
Jsem vdaná, mám dvě dospělé dcery a jednoho vnoučka. Mám ráda děti jakéhokoli věku, jsem s nimi trpělivá, umím jim naslouchat a vždy všechno vyřešit v klidu. Jsem pracovitá, spolehlivá a ráda vám pomůžu i s úklidem vaší domácnosti, nebo s vašimi pejsky.

Lenka
Boskovice
Jsem kamarádská, veselá a spolehlivá. Pomohu ráda s hlídáním Vašeho dítěte.
Žaneta
Tišnov
Zuzana, Ing.
Brno
Dobrý den, jsem studentka doktorského studia na Mendelově univerzitě v Brně.. Jsem přátelská, pečlivá, spolehlivá, zodpovědná, přizpůsobivá, svědomitá, ochotná. Ráda Vám pomohu s úklidem domácnosti i s hlídáním a doučováním Vašich děti.

Alena
Brno
Jsem studentkou Fakulty sociálních studií MU (obor Sociologie, Politologie). Mám velmi kladný vztah k dětem a zkušenosti jak s péčí o ně, tak o domácnost. Jsem spolehlivá a pečlivá. Ráda maluji a modeluji a věnuji se sportu (tenis, kolo, lyže, brusle, běh...). Jsem ochotná děti v mnoha oblastech doučovat.
Veronika
Brno
Jsem absolventka střední zdravotnické školy.Mám kladný vztah k dětem,ráda si hraji s dětmi,aktivně tvořím.Jsem vstřícná,pečlivá,ráda se učím novým věcem.Pomůžu s dětmi i s chodem domácnosti.
Miroslava
Brno
Jsem studentkou pedagogické fakulty, absolvovala jsem Střední pedagogickou školu a Vyšší odbornou školu sociální. Ráda pohlídám Vaše děti a pomůžu s úklidem v domácnosti. Mám zkušenosti s dětmi od 2 do 14 let, pracovala jsem také jako dobrovolnice v dětské nemocnici na onkologickém oddělení. Mezi mé záliby patří jízda na kolečkových bruslích, čtení, hudba a orientální tanec.

Martina
Brno
Bývalá dětská sestra se zkušenostmi s hlídáním dětí v domácnosti. Zkušená, trpělivá, důsledná a časově flexibilní dáma se spoustou energie. Ráda pomůže i v domácnosti.
Leona
Boskovice
Jako zdravotní sestra s dlouholetou praxí Vám mohu zajistit kvalitní péči o Vaše děti. Jsem usměvavá, klidná, trpělivá a pečlivá. Ráda se postarám i o úklid Vaší domácnosti od sklepa až na půdu.
Petra
Brno
Studentka Přírodovědecké fakulty – Systematická biologie a ekologie. Je zodpovědná, spolehlivá, ohleduplná a tolerantní, veselá i mlčenlivá. Zvládá veškeré domácí práce, vaření ji baví. Starost o domácí mazlíčky není problém. Má velice kladný vztah k dětem, má 3 mladší sourozence, pracuje jako dobrovolník v Dětské fakultní nemocnici Brno. V místě bydliště se účastní nejrůznějších akcí pro děti (pohádkové večery v knihovně, šibřinky, Den dětí, atd.). Má zkušenosti s dětmi každého věku. Doučování jakéhokoli předmětu (vyjma cizích jazyků) není problém, úroveň základní i střední školy.

Monika
Boskovice
Jsem manikérka a nehtová designérka, k tomu vdaná matka dvou chlapců. Mám ráda děti jakéhokoli věku, jsem pečlivá a pracovitá při úklidu. Miluji zvířata, takže se nebráním ani péči o ně.
Veronika
Brno
Ráda vám pomohu, abyste měli více času se kterým můžete naložit dle vašich představ. Mám dlouholetou zkušenost s úklidem, jsem velice schopná kuchařka a hlídání dětí mi taktéž není cizí.
Renata
Kunštát
Dětská zdravotní sestra ráda pomůže s Vaším dítětem či chodem Vaší domácnosti.
Studuji obor dětská sestra specialistka

Iva
Brno
Ráda uklidím ve Vaší domácnosti a pomůžu s hlídáním dětí. Jsem spolehlivá, pracovitá, dochvilná, pečlivá, diskrétní a přátelská. Mám velice kladný vztah k dětem.
Helena
Brno
Jsem maminka pětiletých holčiček. Až s nimi jsem se naučila více trpělivosti. Jsem vstřícná, umím naslouchat přáním druhých a konfliktům se vyhýbám. V práci se snažím vyhovět požadavkům a úkoly plnit co nejlépe.
Lenka
Syrovice
Jsem studentkou Mendelovy univerzity v Brně. Jsem příjemná, pečlivá a přizpůsobivá. Ráda uklidím ve Vaší domácnosti či firmě...

Alena
Brno 639 01
Jsem aktivní, kreativní a energická, mám kladný vztah k dětem.
Ráda pomohu s úklidem ve firmě nebo s chodem Vaší domácnosti.
Jana
Brno
Jmenuji se Jana,mám středoškolské vzdělání.Jsem pracovitá,spolehlivá,dochvilná a zodpovědná.Ráda pomůžu s úklidem Vašeho domu,mytím oken,žehlením.Také s prací na zahrádce,zajdu nakoupit.
Andrea
Brno - Líšeň
Momentálně jsem na mateřské dovolené. Jsem spolehlivá, zodpovědná, pečlivá, přátelská, skromná a mám smysl pro humor. Ráda Vám pomohu s domácností a péčí o domácí mazlíčky všeho druhu - od rybiček přes plazy až po savce. Mezi moje záliby patří zvířata, jízda autem, plavání a jízda na in-line bruslích.

Petra
Boskovice
Jsem vdaná, mám dvě děti. Jsem pracovitá, spolehlivá, diskrétní, dochvilná a mám ráda malé děti. Pomohu jak v domácnosti, tak s dětmi a domácími mazlíčky.
Leona
Blansko
Jmenuji se Leona a jsem studetkou filozofické fakulty na Masarykově univerzitě, obor Sociální pedagogika a poradenství. Nejvyšší dosažené vzdělání mám střední odborné s maturitou a to na Střední pedagogické škole v Boskovicích. Jsem přátelská, empatická, přizpůsobivá, diskrétní a mám kladný vztah k dětem. Ráda vám pomůžu s úklidem i péčí o děti či domácí mazlíčky.
Mezi mé záliby patří lyžování, cyklistika, četba a vycházky se psem.
Iva
Brno
Nemáte čas a nervy psát se svou ratolestí slohové cvičení nebo vysvětlovat rozdíl mezi bydlem a bidlem? Studentka bohemistiky a žurnalistiky vaše dítě pohlídá, doučí, dopřeje mu sportovní či tvůrčí vyžití dle hesla škola hrou. Také pomůže s úklidem a domácími pracemi. Je spolehlivá, odpovědná a komunikativní, sportovně založená nekuřačka s bohatými
zkušenostmi.

Jana
Brno - Komín
Jsem maminka 13letých dvojčat. Mám kurz pečovatelky o děti od 0 -15 let, včetně první pomoci. K mým kladným vlastnostem patří zodpovědnost, pečlivost, dochvilnost a protože mám ráda děti, tak na prvním místě jsou jejich usmáté tvářičky.
Kateřina
Brno
Ráda se postarám o úklid ve Vaší domácnosti či pracovních prostorách co nejdokonaleji a jak nejpečlivěji bude v mých silách.
Petra
Brno
Jsem absolventka filosofické fakulty MU, obor učitelství francouzského jazyka a literatury pro střední školy. Bakalářské studium jsem absolvovala v Českých Budějovicích v oboru anglický a francouzský jazyk pro administrativu EU. Mohu doučit či naučit angličtinu a francouzštinu. Ve volném čase cvičím jogu, jezdím do přírody nebo chodím do čajovny.

Eva
Brno
Jsem dvacetiletá studentka Lékařské fakulty MUNI. Ve svém volném čase pracuji jako dobrovolník DC Motýlek na dětské onkologii, kde se snažím dětem ve věku zhruba od 1 roku zpříjemnit dlouhodobý nemocniční pobyt. Současně pravidelně hlídám děti i mimo prostory nemocnice, často také doučuji chemii, fyziku či biologii. Ve chvílích, kdy mě Vaše dítě nebude potřebovat (např. při spánku), Vám ráda pomohu s drobnými domácími pracemi. Jsem přátelská, spolehlivá a pracovitá. Těším se na naši případnou spolupráci.
Michaela
Brno
Moje práce je učitelka v mateřšké školce, proto se můžete spolehnout, že můj vztah k dětem je určitě kladný. Ráda vymýšlím zábavu pro děti - ať už výtvarné činnosti nebo pohybové. Mám vystudovanou vysokou školu - obor speciální pedagogika.
Zuzana
Brno
Momentálně studuji vysokou školu v oboru sociální práce. Jsem absolventkou střední pedagogické školy a VOŠ sociálně-právní. Ráda pohlídám Vaše děti. V rámci praxí a dobrovolnictví mám zkušenosti s dětmi různého věku i s dětmi nemocnými. Čas s nimi strávím aktivně, umím hrát na kytaru a flétnu, ráda tancuji a jezdím na kolečkových bruslích. Jsem spolehlivá, přátelská a vstřícná. Děti mohu i doučovat a to hlavně z německého jazyka. Problém mi nedělá úklid ani péče o domáci mazlíčky.

Zuzana
Brno
Studentka filozofické fakulty, která se aktivně již 5 let věnuje skautu. Má na starost děti od šesti let, ale zkušenosti má i s hlídáním dvojčat od jejich tří let věku. Ráda pracuje s dětmi a mezi její koníčky patří skaut, četba, příroda a zvířata.